درباره ما و تماس با ما

درباره ما

مرجع آموزشیِ گرافیک پرایم با مدیریت امیرحسین طهماسبی، قصد دارد شما را به یک طراح گرافیک و گرافیست حرفه ای تبدیل کند!

داستان گرافیک پرایم

اولین بار که در آزمون فتوشاپ شرکت کردم نتوانستم نمره قبولی بگیرم! شروع به یادگیری از طریق اینترنت کردم با اینکه منابع فارسی زیادی در این زمینه وجود نداشت ولی با آموزش های مختلف و پراکنده، مهارت خود را ارتقا دادم و ترجیح دادم به صورت عملی نیز وارد کار شوم. در یک کانون تبلیغاتی مشغول به کار شدم. بعد از آن، چندین سال به صورت تجربی و پروژه ای در زمینه طراحی گرافیک فعالیت کردم و تصمیم گرفتم عمیق تر وارد بحث طراحی گرافیک شوم، شروع به تحقیق و مطالعه منابع بین المللی کردم تا اینکه پروژه های بزرگ مختلفی در زمینه طراحی گرافیک و UX و UI به انجام رساندم. من توانستم مهارتی را که به نظر ذاتی بود، به خوبی یاد بگیرم و از به کارگیری این مهارت لذت ببرم. همانطور که استفان مامو (Stefan Mumaw) – نویسنده و مدیر آژانس تبلیغاتی بزرگی در کالیفرنیا – میگوید: ” خلاقیت یک انرژی خارجی یا یک مهارت نادر نیست بلکه یک عادت است که میتوان آن را یاد گرفت و هر روز آن را تمرین کرد.” تصمیم گرفتم با اطلاعات و تجارب خود یک مرجع آموزشی تحت برند گرافیک پرایم را، با هدف تبدیل شدن به یکی از مراجع آموزشی طراحی گرافیک ایران، راه اندازی کنم.  

 

تماس با ما از طریق ارسال پیام:

 

تماس با ما حضوری و تلفنی:

آدرس: تهران ، خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، خیابان قاسمی، جنب جهاد دانشگاهی شریف، پلاک ۷۹ (قبل از مراجعه حضوری هماهنگ کنید)

ایمیل: graphicprime.ir@gmail.com

شماره تماس: ۲۸۴۲۲۵۴۰ – ۰۲۱ ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۱۵ الی ۱۷ و پنج شنبه ۸:۱۵ الی ۱۲:۳۰ (به غیر از تعطیلات رسمی)